Wir freuen uns über jede Rückmeldung. Ihre Botschaft geht nur an das Administrator Team. Danke fürs Mitmachen, das zur Verbesserung des Systems oder der Inhalte beitragen kann. Ihre Nachricht (optional mit Ihrer E-Mail):
unbekannter Gast

Predslov#

Čo nájdem v časti úlohy a cvičenia?#

Interaktívne úlohy resp. cvičenia, testy a sebahodnotenie k prísloviam?

To nás vyzýva, aby sme si trošku pričuchli k tomu, či sme v oblasti prísloví "fit for fun". Niečo také sme doteraz väčšinou ani nevideli, pomlčiac o tom, že by sme si to vyskúšali alebo intenzívnejšie používali. Prečo vlastne nie?

Jeden z dôvodov je určite ten, že sme na to doteraz ešte nenarazili. No áno, interaktívne cvičenia k prísloviam, vrátane testov a sebahodnotenia v tak koncentrovanej a najmä systematickej podobe nemožno nájsť na každom rohu či v každej učebnici.

Nechajte sa fascinovať tým, čo spoznáte pri riešení cvičení. Niektoré z cvičení vás unesú aj do druhého sveta SprichWort - banky dát - a predstavia vám ďalšie zaujímavé aspekty prísloví.

A keď sa v cvičeniach myšlienkovo „vybúrite“ a niečo zaujímavé sa naučíte a objavíte, môžete o tom aj porozprávať v komunite SprichWort.

Tak do toho a veľa zabávy!

Váš SprichWort-tím!